BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana

Go down 
3 posters
AutorPoruka
dure




Broj komentara : 7
Age : 43
Registration date : 2007-11-23

POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana Empty
KomentarNaslov komentara: POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana   POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana EmptyThu Dec 06, 2007 6:18 pm

molim svakoga ko moze da špomogne kako u resursima kao i u vojnoj pomoći da pomogne nasem novom clanu a ja sam mu trenutno pozer.. hvala unaprijed
selo se zove peposelo a nik je dadaly
hvala ljudi jos jednom
Na vrh Go down
maximian




Male Broj komentara : 40
Age : 41
Registration date : 2007-11-15

POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana   POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana EmptyFri Dec 07, 2007 1:19 am

metro je nesto poslala i ja cum cim bude mogao, to je vrlo brzo;)
Na vrh Go down
Hajdin




Broj komentara : 2
Age : 29
Registration date : 2007-12-04

POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana   POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana EmptySat Dec 08, 2007 3:00 pm

trebam pomoc stalno me napada neka zora posaje mi vojnika negdje oko 594 a ima nesto vise od 590 ljudi
Na vrh Go down
Sponsored content





POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana   POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana Empty

Na vrh Go down
 
POZIV UPOMOČ za jednog naseg novog clana
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Pomoć :: Pomoć-
Idi na: