BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 dobrovoljni prilog

Go down 
5 posters
AutorPoruka
bax

bax


Broj komentara : 10
Age : 40
Registration date : 2007-12-02

dobrovoljni prilog Empty
KomentarNaslov komentara: dobrovoljni prilog   dobrovoljni prilog EmptySun Dec 02, 2007 9:57 pm

Dakle primam na poklon sve vrste resursa znaci moze i par metara drva il koja tona zeljeza a bogami i glina, a ako ne zelite sa su mi radnici mrsavi i slabi primam i zito lol! Suspect
Na vrh Go down
kilam




Male Broj komentara : 5
Age : 29
Location : Tešanj
Registration date : 2007-12-01

dobrovoljni prilog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobrovoljni prilog   dobrovoljni prilog EmptyTue Dec 04, 2007 8:14 am

mene je napao neki oduzeo mi je sve i svasta,a on je iz gmazova.najvise mi je uzeo resursa.ne znam kako da se obranim od sljedeceg napada,a imam dva sklonista na stepenu 10 i gradski bedem na stepenu 7,a bio me je napao sa 481 IMPERIJANCEM!! Crying or Very sad
Na vrh Go down
maximian




Male Broj komentara : 40
Age : 41
Registration date : 2007-11-15

dobrovoljni prilog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobrovoljni prilog   dobrovoljni prilog EmptyTue Dec 04, 2007 9:12 am

jel stigo konvoj bax? bounce
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

dobrovoljni prilog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobrovoljni prilog   dobrovoljni prilog EmptyTue Dec 04, 2007 4:00 pm

kilam (citat):
mene je napao neki oduzeo mi je sve i svasta,a on je iz gmazova.najvise mi je uzeo resursa.ne znam kako da se obranim od sljedeceg napada,a imam dva sklonista na stepenu 10 i gradski bedem na stepenu 7,a bio me je napao sa 481 IMPERIJANCEM!! Crying or Very sad


da, sad ti to skrovišta nije više dovoljno, to je samo za početak dobro. moraš češće trošiti resurse ili ako imaš mjesta gradi treće skrovište. bedem ti tu ne pomaže. on daje određeni postotak obrani tvoje vojske ali to ti se vidi tek kad imaš veću količinu vojske.
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 10
Age : 40
Registration date : 2007-12-02

dobrovoljni prilog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobrovoljni prilog   dobrovoljni prilog EmptyTue Dec 04, 2007 8:24 pm

molicu bez SPAMOVA a maximian stigla je posiljka i ljepo se zahvaljujem tebi i metro koji su nesebicno slali podrku mom selu bez obzira sto treba njihovim ljudima skoro pa 11 sati do mene ,,,, obecavam da cu izgradit bazen pa ce oni moc da se malo relaksiraju kod mene prije povratka Laughing Laughing

P.S: i dalje primam pomoc ako je neko horan da posalje pirat
Na vrh Go down
Dzingis Kan




Broj komentara : 19
Age : 40
Registration date : 2007-11-15

dobrovoljni prilog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobrovoljni prilog   dobrovoljni prilog EmptyTue Dec 04, 2007 8:34 pm

Evo poslao sam ti i ja prilog, trebap bi stici za 2-3 sata, kad budem imao vise poslacu ti jos. farao
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 10
Age : 40
Registration date : 2007-12-02

dobrovoljni prilog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobrovoljni prilog   dobrovoljni prilog EmptyTue Dec 04, 2007 8:35 pm

pa kume mi smo negdje ublizu ako ti treba 3 sata do mene. Moramo se mi vise pazit Smile
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 10
Age : 40
Registration date : 2007-12-02

dobrovoljni prilog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobrovoljni prilog   dobrovoljni prilog EmptyFri Dec 07, 2007 8:31 pm

WE NEED SUPPORT!!! DO YOU COPY????!?!?!?
Na vrh Go down
Sponsored content





dobrovoljni prilog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dobrovoljni prilog   dobrovoljni prilog Empty

Na vrh Go down
 
dobrovoljni prilog
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Pomoć :: Pomoć-
Idi na: