BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Objasnjenje zasto je jedan clan vracen u alijansu!!!

Go down 
2 posters
AutorPoruka
maximian




Male Broj komentara : 40
Age : 41
Registration date : 2007-11-15

Objasnjenje zasto je jedan clan vracen u alijansu!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Objasnjenje zasto je jedan clan vracen u alijansu!!!   Objasnjenje zasto je jedan clan vracen u alijansu!!! EmptySat Dec 01, 2007 7:53 pm

E ovako da pojasnim svima da ne bih slao poruke pojedinacno

Amerinho mi je poslao obrazlozenje sto nece biti u mogucnosti da bude on line 48 h al isti nije stigao naci pozera, tako da je zbog privatnih obaveza bio odsutan i pocrvenio je, cim je pocrvenio izletio je zbog pravila aliljanse...

E moja je duznost bila da mu objezbjedim pozera jer mi je nagovjestio vec svoje odsustvo, posto sam ja to smetno zbog opet svojih obaveza, ja sam ga pozvao nazad!

NAGLASAVAM OPET, SVI KOJI NE ZELE DA BUDU IZBACENI IZ ALIJANSE, DA POD HITNO SEBI NADJU POZERA IZ ALIJANSE, IL PAK NEKOG PRIJATELJA AL KOJI NECE NI KOJIM AKTOM UGROZITI ALIJANSU I NJENA PRAVILA!!!

POZDRAV
Na vrh Go down
arijana_c




Female Broj komentara : 15
Age : 38
Registration date : 2007-11-26

Objasnjenje zasto je jedan clan vracen u alijansu!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Objasnjenje zasto je jedan clan vracen u alijansu!!!   Objasnjenje zasto je jedan clan vracen u alijansu!!! EmptyMon Dec 03, 2007 7:52 pm

ŽIVIO GOVORNIK
Na vrh Go down
 
Objasnjenje zasto je jedan clan vracen u alijansu!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Savez sa drugim alijansama

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Obavijesti :: Obavijesti-
Idi na: