BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Novi forum

Go down 
+2
Dzingis Kan
Admin
6 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Female Broj komentara : 2
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 2:47 pm

Evo, napravila sam nam novi forum, nadam se da vam se sviđa. Ovo je još u fazi testiranja tako da su moguće izmjene. Ako vam se ne sviđa slobodno ovdje napišite što da promjenim....
Na vrh Go down
https://bosnianarmy.bosnianforum.com
Dzingis Kan




Broj komentara : 19
Age : 40
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 3:18 pm

Svaka ti cast zasluzila si svaku pohvalu bice tu nekih prijedloga naravno ali ovo je fenomenalno. Samo mi reci kako si ovo uspijela da nisi neki hacker.
cheers
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 3:20 pm

Nije neki problem, par sati rada i to je to... Trebat će mi vremena da sredim još neke sitnice i otvorena sam za prijedloge za poboljšanje.
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 5:01 pm

evo malo sam promjenila dizajn, svjetlije je i preglednije, i sličniji je onom starom, običnom,... ako imate primjedbi javite
Na vrh Go down
Popelix




Broj komentara : 28
Age : 43
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 5:59 pm

Evo da se i ja javim, kao prvo svaka cast za forum nemam rijeci...
Druga stvar nesto bi predlozio ne znam koliko cete se sloziti samnom naime,
ja bih htio da svako u svoj profil na forumu doda svoju sliku, tako da znamo s kim pricamo da se malo prrirodnije upoznamo ali da ne stavljamo slike glumaca,pjevaca ili nesto slicno nego zaista svoje slike.
To je moj prijedlog pa eto vi razmislite... Very Happy
Na vrh Go down
maximian




Male Broj komentara : 40
Age : 41
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 6:34 pm

Svaka cast Metro, svidja mi se pravo i sa razlogom imas tu funkciju:)
Sto se tice prjedloga za slike nije problem ako ce to sta znaciti, ja cu postaviti svoju farao
Na vrh Go down
Faruk




Male Broj komentara : 8
Age : 35
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 7:23 pm

santa santa santa samo da se i ja javim,pa meni ce biti malo tesko da nabavim sliku svoju,ali cu se potruditi..
Na vrh Go down
Faruk




Male Broj komentara : 8
Age : 35
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 7:25 pm

uh umalo zaboravih,metro se stvarno trudi,pa trba joj odati cast za ovo sto sve radi... afro
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 7:31 pm

možete staviti slike svoje ako želite, ideja nije loša...
slobodno otvarajte nove teme u bilo kojem dijelu foruma, svatko može otvoriti temu za ono što ga zanima ili misli da je zanimljivo.
Na vrh Go down
Popelix




Broj komentara : 28
Age : 43
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 8:32 pm

Ja sam u svoj profil postavio sliku a sad da vidim koliko cete vi biti fer i to ispostovati...
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum EmptyThu Nov 15, 2007 9:06 pm

evo i mene

ako želite mogu staviti da se ne morate logirati svaki put kad dolazite....
Na vrh Go down
Sponsored content





Novi forum Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi forum   Novi forum Empty

Na vrh Go down
 
Novi forum
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Forum

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Obavijesti :: Obavijesti-
Idi na: